| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de piercingul in buza. Stie cineva daca ramane vreun semn daca ma hotarasc sa-l scot? si daca da, este temporar sau permanent? mentionez ca am mai avut pierce tot in buza si l-am dat jos dupa aproape o luna din cauza unor probleme. si nu mi-a ramas niciun semn.

Răspuns Câştigător
| wsc a răspuns:

Ciao! Depinde si de organism nu ita ramas semn poate pentru ca l-ai tinut putin timp in buza eu la avut 2 ani de zile si l-am dat jos a trecut un an de atunci ci inca mai am semn pooop@!