| danyka99 a întrebat:

Ce cadou ii pot darui celei mai bune prietene ale mele? vreau ceva special si sincer nu am idei....ma ajutati

Răspuns Câştigător
| サクラ a răspuns:

Ai putea sa- faci cadou o fotografie cu voi doua pusa in rama, un lantisor.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te referi la cadoul de 8 martie ii poti oferi, flori, ciocolata, un parfum...

| danyka99 explică (pentru mona):

Da..ar fi o idee buna

| Stanculescu a răspuns:

Eu nu stiu ce i-ar putea place prietenei tale! Eu zic sa ii intrebi pe paintii ei sau pe vreo ruda de-a ei ce ii place cel mai mult!

| Teodoraaa12 a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa pui o poza cu tine si cu ea in rama pentru a-si aduce mereu aminte de tine.winking

| tequii a răspuns:

Gandeste-te si la ce ii placewinking