| Cristian_Stefan_1999 a întrebat:

Buna tuturor as vrea sa va cer si eu sfatul vostru in legutura cu un anumit lucru acela fiind: De ce trebuie sa fim asa plini de noi egoisti incrispati? de ce sa fim asa cand putem fi deschisi in orice chiar daca e mai putin placut daca e frumos intotdeauna sa fim pozitivi sa nu dorim raul altuia sau aceasta zicala sa iti ti dusmanii mai aproape ca prietenii o prostie cum poti sa spui asta fetele baieti sa fie necajiti ca nu arata ca x daca asa am fost lasati pe lume sau mai stiu eu ce dc trebuie sa ne facem tatuaje pirsinguri sa ne murdarim corpul cum a spus un om drag mie. :( E trist foarte trist si aceste cerculete grupulete facute acum mai nou intre astia care pretind a fi mai tari cand de fapt ei sunt cei slabi cu initiativa 0% am scris cam mult dar nu cred ca ce am scris deranjeaza pe cineva care ma intelege in ce spun astept parerile voastre in numar cat mai mare si sa creeam noi prietenii acesta e facebook meu: https://www.facebook.com/stefan.gheorghita

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Omu isi urmeaza niste interese tampite si face rau pentru a ajunge la ele. Cineva care mai face un bine stie dumnezeu cine e dar nu iti zice din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mare parte ai dreptate, dar nu poţi face nimic pentru a schimba situaţia. Aşa este mentalitatea colectivă actuală, şi nu numai.

Răspuns utilizator avertizat
| AdyAdeluş a răspuns:

Hey ti-am trimis cerere pe fb si sa stii ca si eu sunt perfect de acord cu tine, dar acum nu conteaza decat aspectul fizic nu si cel moral. Acum toate pitipoancele isi pun pirsing pe unde se poate si baietii numai au loc pe corp de tatuaje dar astaee cauta acum daca vrei fa si tu o pagina de fb pe tema asta pentri a strange mai multe persoane care gandim la fel... bafta multa si eu te sustin :*

| AktivShack a răspuns:

Salut.
Oamenii isi traiesc viata 'atasati' de ce accepta ei a fi corect si adevarat.Din pacate,in ziua de astazi majoritatea copiiilor se cred 'buricul pamantului' prin bautura,prin tigari,prin batai, prin rautate, prin agresivitate, prin egoism, simtindu-se superior in toate samd.Normal ca mai sunt si exceptii, dar pe zi ce trece 'omul bun' dispare putin cate putin.Toate cele bune.