| Colors a întrebat:

Asi dori sa imi cumpar un epliator,voi ce epilator folostit fetelor si este bun,ce epliator imi recomandati de care sa fiu multumita? Am auzit multe persoana ca ba ciupeste epilatorul lor, ca le creste fire sub piele, care ar fi o alegere buna, nu as vrea sa mi se intample la fel?

Multumesc!:*

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa folosesti ceara calda. Trei saptamani n-ai treaba. Cu epilatorul iti pot creste fire de par sub piele cu ceara nu. Bafta!