| Colors a întrebat:

Asi dori sa imi cumpar un epliator,voi ce epilator folostit fetelor si este bun,ce epliator imi recomandati de care sa fiu multumita? Am auzit multe persoana ca ba ciupeste epilatorul lor,ca le creste fire sub piele, care ar fi o alegere buna, nu as vrea sa mi se intample la fel?
Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Fire sub piele o să-ţi crească cu orice epilator.
Eu am Philips Satinelle (d-ăsta negru http://static.marketonline.ro/full/139053/philips-satinelle-hp6402-00.jpg ) şi sunt mulţumită de el. Nu ştie să facă trucuri d-alea, cu piele udă, sub apă, alte minuni, dar e simplu şi îşi face treaba. Dacă ai destulă răbdare şi timp, scoate mai toate firele, şi cele micuţe de tot (aş spune aşa, în proporţie de 97% :P)
Şi nici nu-i scump :) Cred că e undeva în jur de 100 de lei.

În legătură cu ciupitul, nu ştiu ce să spun, n-am mai auzit de asta până acum.

| Colors explică (pentru DakotaRoyse):

Mersi de raspuns...si mi-ai recomanda Philips Satinelle?

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Colors):

Din experienţa mea, da, ţi-l recomand. Decât dacă nu te aştepţi să ştie să facă cine ştie ce. De la 1 la 10, eu personal i-aş da un 8, poate aşa înţelegi mai bine ce vreau să spun happy

| Colors explică (pentru DakotaRoyse):

Da inteleg, mai mi-a spus cineva tot asa de un epilator Philips Satinelle doar ca era pe mov, roz parca... oricum cred ca se numea Philips Satinelle Soft si la fel era multumit de el....cred ca este asemanator, nu?

Uite chiar acesta este

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Tu ce spui?

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Colors):

Da, cică are masaj, cred că e numai bun ^^