| MaraAlexandra87 a întrebat:

Ce parere aveti de Colegiul National Mihai Viteazul din Bucuresti? Mie mi-ar placea sa merg acolo din clasa a 9-a la profilul de mate-info si cred ca am si medie pentru acest liceu (9.81), dar am auzit ca profesorii sunt destul de duri. S-ar putea sa fie doar barfe, dar mi-as dori sa aflu mai multe despre colectiv si atmosfera daca se poate. Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am auzit ca profesorii sunt destul de duri" - vrei să faci carte, aia e o condiție necesară!