| Sssteleveerzi a întrebat:

Buna tuturor :*! Ce parere aveti despre fetele cu corp de genul http://weheartit.com/entry/59829815?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poza aia e modificata, nu par naturale dimensiunile alea.

| UnleashedPsycho a răspuns:

E oribil.

| William a răspuns:

Corpul e ok, parul e oribil.

| greyhound a răspuns:

Poza e photoshopata dar ca idee, nu, nu imi plac
In universul albilor o femeie cu curu mare e doar o femeie cu curu mare, nu e vreo sexy bomba

| MiculFaraon a răspuns:

Sa zicem ca arata bine big grin!

| puisor98 a răspuns:

Mm thinking depinde,la unele fete chiar le sta bine asa,dar, mai sunt si fete care nu prea le avantajeaza corpul de genul asta, nu le sta bine, totul pana la ''exagerare'' adica, pana la urma nu conteaza atat de mult corpul, poti fi frumoasa si sexi cu sau fara corpul asta happy

| Sssteleveerzi explică (pentru puisor98):

Intr-adevar cunosc fete care arata mult mai bine cu cateva kg in plus, chiar le avantajeaza...

| WhiteFoxxy a răspuns:

E GROAZNICA! E disproportionata, mai ales ca, in comparatie cu talia, soldurile sunt foarte groase. Parerea mea happy

| Sssteleveerzi explică (pentru WhiteFoxxy):

Are picioarele putin cam groase, dar totusi mi se pare sexy, fata de toate schiloadele lumii...