| onlyblack7 a întrebat:

i-am spus unei fete mai demult ca o plac insa nu s-a intamplat nimic.

acum vorbim ca doi prieteni si simt ca ea se intreaba daca o mai plac sau nu... cum sa-i arat ca tin la ea? nu suntem in aceeasi clasa

nu mai gasesc nici momente sa fim doar noi doi sa-i spun ca vreau sa fim impreuna, nu vreau sa-i spun pe net
si desi am inceput sa vorbim mai mult cand o vad imi ia inima foc si imi tremura corpul sad

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Invit o la o cofetarie si vb, apropo se apropie 1-8 martie, ofera i o floare, un martisor