| onlyblack7 a întrebat:

i.am spus unei fete mai demult ca o plac insa nu s. a intamplat nimic.
acum vorbim ca doi prieteni si simt ca ea se intreaba daca o mai plac sau nu... cum sa. i arat ca tin la ea? nu suntem in aceeasi clasa
nu mai gasesc nici momente sa fim doar noi doi sa. i spun ca vreau sa fim impreuna, nu vreau sa. i spun pe net sad

2 răspunsuri:
| Danu6ka a răspuns:

Eu as crede ca ar trebui tu sa organizezi asa o intilnire intimplatoarea pentru voi doi daca nu vrei zici pe net atunci fa aceasta intr-un mod deosebit cca de exemplu:atentie, priviri, vorbe calde incearca si ceva romansm laurma urmei poti incerca niste veruri acestale place mult fetelor...vezi incearca ceva succes.happy

| onlyblack7 explică (pentru Danu6ka):

Nu e chiar genu
pe ea trebuie sa o faci sa rada sa se simta bine... sa destinzi putin admosfera
dar nu stiu cum sa.i mai arat ca o plac straight face