| GabrielaRawr a întrebat:

Imi place un baiat de la mine din clasa foarte mult, ca am inceput sa il visez noaptea.Noi suntem prieteni buni, ne intalnim mereu cu mai multi colegi si mergem in parc sau chiar numai noi doi(cam de 2 ori s-a intamplat asta), ne ducem si ne intoarcem amandoi de la scoala, invatam imipreuna pentru teste etc.Multe colege de ale mele mi-au spus ca si el ma place, dar nu stiu ce sa cred. Voi ce ziceti?big grin

Răspuns Câştigător
| Laura1995 a răspuns:

Asa se pare.Ca exista o atractie reciproca.Ar trebui sa abordati subiectu asta ca poate fi inceputul unei relatii, de ce nu?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din ce spui te place asa se pare

| LizaGirl a răspuns:

Sa stii ca asta nu inseamna ca te place. mai exista sI Cel mai bun prieten. fiecare are un cel mai bun prieten baiat! oricum colegele tale ce altceva pot sa spuna? port si sa minta