| Elenaelly136 a întrebat:

Buna tuturor,revin cu o noua întrebare,de fapt as vrea niste sfaturi din partea voastră,de ceva timp îmi place de un baiat și știu din surse sigure că și el mă place,mereu trece pe lângă mine, zilnic ne vedem,se uita la mine dar nu mă salută sau macar sa îmi zica ceva și menționez că sunt fata și el băiat,nu suntem pe invers

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Mi am dat seama ca esti fata din prima stai linistita. In privinta intrebarii eu cred ca n are curaj sa faca vreun pas. O fi timid si nu stie cum sa te abordeze...Trebuie sa spargi tu gheata. Ia tu initiativa saluta l tu zambeste i.Azi asa, maine asa pana ajungeti sa va adresati cateva cuvinte si poate prinde si el curaj si iti cere numarul de telefon. Asta daca stii sigur ca te place...Go ahead girl!

| HazelEyes77 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Multumesc pentru apreciere!

1 răspuns: