| GabriEll_PGM_1990 a întrebat:

Buna Tuturor! Se apropie craciunul. Intrebarea mea este :Ce cadou sa ii cumpar mamei mele?

Răspuns Câştigător
| Fiona232 a răspuns:

Eu nu sunt mama ta deci nu stiu ce gusturi are ea.Dar uite care e sfatul meu: Incearca sa te apropii de ea si asa o sa ii poti afla gusturile

4 răspunsuri:
| SpeciMen a răspuns:

Facalet

| dragos9234 a răspuns:

O floare.
ESte suficient.

| IncorrectUsername a răspuns:

Pai incearca sa-i cumperi o rampa digitala in care sa pui amintirile cu ea si cu tine in ea sau pur si simplu sa cumperi o rama normala si sa pui ce poza vrei tu cu tine si cu ea.Succes si Sarbatori Fericite!

| Anișoara963 a răspuns:

O pereche de cercei, o floare, sau un colier...