| raluka2000 a întrebat:

Sall maine este craciunul si nu stiu
ce sa ii cumpar cadou mamei mele vreau s anul depaseasca 25 de lei funda

Răspuns Câştigător
| LoveLebadaa a răspuns:

Buna.Craciun fericit! Poti sa-i cumperi un parfum/un portofel/ceva din argint/trusa de machiaj/trusa de manichiura/ciocolata etc. Sau ar mai fii frumos sa-i dai banii sau sa-i faci tu programare la un salon big grin funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

Poti sa ii iei urmatoarele:Bijuterii, Geanta, Portofel, Parfum, trusa de manichiura profesionista,
Album foto,
Caseta bijuterii,
Rama foto argintata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi poți oferi o poză de-a ta într-o ramă + un buchet de flori, și un sincer "Mulțumesc mamă pentru tot ce ai făcut pentru mine!" happy

| Cezar2189 a răspuns:

Un parfum? thinking