| Nuri1 a întrebat:

Buna tuturor.Se apropie luna martie, martisorul si ziua mamei.si nu stiu daca trebuie si ce i`as putea oferi mamei prietenului meu. v-as fi recunoscatoare daca mi-ati da idei(din propriile experiente, bineinteles) fetelor, care va cunoasteti "soacrele" faceti astfel de gesturi in asemenea zile, ce experiente ati avut? Multumesc frumy :*

1 răspuns:
| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Bunahappyeu inca nu`mi cunosc "soacra"dar ai putea sa ii cumperi un buchet de flori, sau o esarfa ...Pt ca avand o varsta nu mai poarta martisoare(cred).dar esarfa dabig grin