| alexandru17 a întrebat:

Buna tuturor, vreau sa imi fac ziua de nastere (implinesc 19 ani) si nu stiu unde, este pe 31 decembrie ziua mea, imi puteti recomanda, lucuri sau nu stiu, ajutati-ma.

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Daca stai la casa poti sa faci o mega petrecere in curte, (de fapt e cam frig de stat afara big grin ) la un restaurant sau la o pensiune, poti sa o faci in casa sau la club, o poti face mai simpla sau mai complexa in functie de gusturile tale big grin.