| maya92 a întrebat:

Hey.happy Scuzati categoriahee hee Ma puteti ajuta si pe mine cu idei pentru ziua mea de nastere? Implinesc 15 ani, si vreau sa fie ceva diferit, nu acasa sau pizza! Tin sa specific ca locuiesc la mare! Va rog ajutati-ma! Fundaa!

2 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cheama doar fete si duceti-va intr-un club de stripperi.O sa va distrati teribil de bine!

| Betty18 a răspuns:

Sa inchiriezi un iaht tu si prietenii apropiati, sa va luati de baut, muzica si panaramaaaa pe yaht laughinglaughing) asta ar fi ceva de vis...mi-ar placea, dar nu imi permit laughing)

sau mergi in vama si petreceti pe plaja acolo, faceti si un foc de tabara, va distrati... laughing

Ori puteti ieri intr-un club...cea mai banala optiune.

Mai puteti iesi pe plaja, si faci cinste cu pizza si bautura laughing eventual pe o plaja mai pustie... si spre seara :X