| MissYouToo a întrebat:

Unde se pot face cursuri de coafor, manichiura, machiaj in iasi? Sau daca voi ati facut, cat ati platit si daca s-a meritat. multumesc

2 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Buna eu sunt la profilul estetica si igiena corpului omenesc la liceul Grupul Scolar de Arte si Meserii din Barlad si fac practica la coafor si sa stii ca este bine daca ai face acest profil ai putea sa te duci la un salon sa faci practica succes

| MissYouToo explică:

Ms Ana, nu sunt pentru mine aceste cursuri, ci pentru o sora care are deja aceste abilitati si inca foarte bune pentru coafor, machiaj etc, dar nu are o diploma. Si ar avea nevoie de ea, dar daca se poate sa o poata obtine in scurt timp(maxim 3luni), ar fi ideal. Acum incerc sa aflu unde poate face si cam cat dureaza, ca sa se poata incadra in acest interval de timp happy