| Ioanna_3800 a întrebat:

UNde stau eu pe strada sta si un baiat care este dragut. Mi-a placut anul trecut de el.Acum ii place unei alte fete de el.Si el se uita la noi[uneori insistent]. Si anul trecut se uita tot timpul, radea, era cu alt baiat si se tineau cu bicicletele dupa noi. Ce credeti ca ii place de mine sau de prietena mea?
P.S.Are 15 ani, eu am 14, si fata aceea are 12. funda love struck

Răspuns Câştigător
| CokoStar a răspuns:

Sigur te place pe tine pentru ca prietena ta e prea mica pentru el si in plus ai spus ca prima oara a vrut id-ul tau apoi nu si ca atunci cand ai vrut sa-l bagi in lista nu ti-a dat accept asta pentru ca nu vrea sa-ti dai seama ca te place.

3 răspunsuri:
| ioana996 a răspuns:

Ce problema incalcita laughing... dat nu-ti fa griji si eu am avut aceeasi problema.Pai nu iti vei da seama pe cine place decat daca iti vei face curaj sa-l intrebi, nu iti poti da seama din comportament si apropo kari sti ca in dragoste nu prea conteaza varsta. I orice caz noi te sprijinim si incearca sa fi si tu putin mai insistenta(pentru a vedea cum reactioneaza!).

| Ioanna_3800 explică:

Si l-a intrebat o fata care are id lui daca imi da si mie id-ul lui si prima data a spus ca mi-l da apoi a spus ca nu mi-l da.si sa imi dea id-ul ca sa nu ma supar dar nu-mi da accept. ce credeti?

| Ioanna_3800 explică:

Si ce sa fac sa imi dea accept? cumn sa fac rost de nr lui de tel? imi dai id tau kary?