| ancutacristinaamalia1992 a întrebat:

Am o problema... E vorba de un baiat, am vorbit cu el anul trecut, acum ceva timp i am dat un like si m a intrebat cu ce ocazie, avea prietena.
Tot timpul cand ma vede se uita insistent la mine, aveam aceeasi statie la bus si tot timpul se uita la mine, imi trimitea mesaje o perioada. azi a trecut pe langa casa mea si s a uitat insistent.
oare ma place? sau ce ar trebui sa fac sa aflu?
Fundaa :*

6 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Cred ca vrea sa te violeze sau sa-ti fure televizorul.

| cristimihailov a răspuns:

Si de ce este atat de greu sa il intrebi direct sau sa il intrebi printr-o prietena comuna (daca exista)?

| Hakuouki a răspuns:

Sa vorbesti cu el si sa inveti sa scrii (statie de bus?). Eu zic ca nu te place, dar e doar parerea mea, adica esti sigura ca stie ca tu stai acolo? Si de cand daca dai mesaje unei fete o placi? Inseamna ca eu plac 100 de fete?

| ancutacristinaamalia1992 explică (pentru Hakuouki):

Autobus. stie, nu orice mesaje :*
mesaje legate de o posibila relatie intre noi.

| Hakuouki a răspuns (pentru ancutacristinaamalia1992):

Si? Crezi ca asta inseamna neaparat ca te place, daca am chef intreb toate contactele din telefon daca vor sa fie cu mine, inclusiv baietii si parintii, ca asa am eu chef, poate asa e si el.

| TeckTonik997 a răspuns:

Te place.