| byby_2132 a întrebat:

Stau pe terasa... un baiat ff dragut se uita la mine insistent. desi are prietena langa el. de ce?

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

I-ai atras, intr-un mod sau altul atentia... Poate ca semeni cu cineva cunoscut lui, sau poate are impresia ca si tu-i raspunzi la "priviri insistente". Daca mai are si prietena langa el, pesemne ca nu vrea decat o micuta... distractie cutine... Ooooh stai, distractie in sensul ca se amuza ca tu l-ai crede capabil ca-si-ar putea lasa prietena [de 1, 2 ani-ma rog] pentru o fata care-i arunca doar niste priviri.
Un sfat prietenesc, nu-l baga inseama.Nu stiu de ce, dar am impresia ca nu prea e serios.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Poate e sor'sa!

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Probabil ca-l atragi in vreun fel; dar la fel de probabil i-ai zgandarat un pic orgoliul. Prietena de langa el, poate nu este o relatie serioasa. Iar daca spui ca este ff dragut, atunci stie si el lucrul asta, si isi verifica puterea de seductielaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca asa fac baieti in general.si eu ma uit dupa unul(daca mi se pare dragut)si daca sunt cu gagicu'...la o adica cu privitul ramanlaughing

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Ce e frumos si lui dumnezeu ii place...
Tu de ce te uitai la el? daca nu te uitai nu observai ca se uita la tine, nu?

| greg a răspuns:

Ori esti o frumusete rara si nu-si poate lua ochii, ori e curvar si tot ar vrea ceva cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ii esti simpatica... poate fi doar asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E lacom. una in mana, una in gura si cu ochii dupa alta. iar cand e casatorit se zice ca; gaina vecinului, i se pare curca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S'au pupat nu e sorsarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim: poate fi sora sa daca e Borat.