| iloveilove122 a întrebat:

Buna!unui baiat ii placea de mine dar eu nu il placeam si acum el o place pe alta fata si eu il plac pe el ...ce sa fac?funda +vot rapid va rog thinking

10 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, asta e singura solutie si spune.i ce simti pentru el, cred ca asa va intelege... Funda?

| Smiiilee a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Pentru ca dragoste cu sila nu se face. Sau ignora-l pentru a venii el la tine.

| G???g????? a răspuns:

Ce ai zis u mi-a amintit de o zicala : Nu iti dai seama cat a iubit o persoana, decat dupa ce o pierzi.
Oricum... cred ca ar trebui sa ii spui ce simti pentru el, si poate mai are sentimente pentru tine.
Bafta!

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Nu faci nimic, ti-ai ratat sansa; cauta-ti altu'!

| adelaadelaadela a răspuns:

Ma nu stiu ce sa zic adica nu prea mai ai ce face... Ti-ai ratat sansa, desi poate mai este o sparanta, incearca sa ii dai de inteles ca il placi.

| valy91 a răspuns:

Plangi de ciudawinking

| adw28 a răspuns:

Spune-i ca il placi...

| adelaadelaadela a răspuns (pentru adw28):

Nooo iti dai seama ca i-ar da satisfactie, daca lui nu ii mai pasa de ea nu are rost ba mai rau ii face!

| adelinuta70 a răspuns:

Parerea mea happy
incearca sa ii explici ce simti tu acum pentru el. mai mult bagate cu el in vorba