| denylov3 a întrebat:

Urmeaza sa am o intalnire cu un baiat cu care am vorbit pe mess extrem de multe lucruri si nu mai prea stiu ce sa mai vb cand ne intalnim daca nu o sa vorbesc o sa spuna ca sunt timida. Dati'mi va rog un sfat sau un subiect de discutie

1 răspuns:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Pai poti sa il intrebi ce fel de filme ii plac si poate e vreunul in program la cinema... Dupa film puteti discuta la o pizza ce v-a placut sau nu in film... Oricum, cel mai important e sa fii tu si sa nu te prefaci ca iti place ceva ce si lui ii place. Incearca sa faci si niste glumite, dar sa nu exagerezi. Puteti sa va plimbati printr-un parc si sa depanati amintiri din vacante, asa mai afli si tu ce fel de prieteni/prietene are. Succes si sper ca te-am ajutat!