| MIB a întrebat:

Va cer si voua parerea... Cu putin timp inainte de a incepe scoala am facut greseala de a ma transfera la un alt liceu, crezand ca acolo mi-a fi mai bine, dar din contra, e mai rau, si acum as vrea sa revin la liceul anterior. SE MAI POATE? Daca nu acum, dupa cat timp pot sa ma retransfer? Mentionez ca dosarul meu este inca la liceul de la care m-am transferat.

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, te mai poti transfera. Dar asta depinde si daca mai sunt locuri in clasa.