| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

E o intrebare putin ciudata. Dar poate ma vetii ajuta sa imi revin sau nu...In scoala mea, timp de cativa ( cam 3) au fost mai multe accidente: a murit prima data un baiat de la liceu, dupa un coleg de al meu, dupa aceea o invatatoare si acum o fata de la liceu sad. Doar mi se pare mie sau scoala noastra are ghinion? Voi ce parere aveti (chiar vrea sa va stiu parerea, m-ar ajuta mult)? Vi s-a intamplat si voua asta?

5 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Sincer,prima oara cand am citit asta m-am gandit la posibile asasinari(excuse-me,cartile politiste),dar este cam ciudat,poate au murit din cauza naturale, si daca e asa nu e nimic weird.Dar totusi, am avut o doza de panica cand am citit intrebarea ta.Parerea mea este sa iti continui viata si sa fi optimista,pentru ca la un moment dat toti vom muri,nu conteaza daca suntem rai,buni, intelegenti, bogati.toti vom avea aceeasi soarta.Da,se poate numi ghinion,dar nu trebuie sa,,dramatizam" lucrurile,pentru ca in viata se intampla.

P.S: La televizor in fiecare zi trebuie sa vezi ca a murit cineva,sau tot felul de nenorociri: violuri, furturi.
Trebuie sa incerci cat de cat sa fi optimist, pentru ca atrage gandurile bune.

Succes

| onasis1961 a răspuns:

In viata ai multe surprize! Lumea se naste, creste, se inmulteste si apoi moare.Moartea nu stie de varsta,ia fara discernamant copii, tineri, maturi si batrani.Asa ca la voi la scoala a fost o simpla coincidenta.Viata Lunga si cu Realizari!

| katy a răspuns:

Asa a fost sa fie.atat au avut de trait.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ explică:

Multmesc pentru raspuns...

| ღ♥ღuLyღ♥ღ explică:

Toti elevii au murit in accidente, iar doamna invatatoare din cauza unei bolisad multumesc, de asemenea, pentru raspuns