| SecretName1234 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! De vreo 2-3 ani am niste puncte negre destul de vizibile am avut si niste cosuri mari dar acelea mi-au trecut cu zynerit dar acum si cosurile acelea s-au facut mici iar zyneritul nu mai are efect.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| mada00madalyna a răspuns:

Mergi la farmacie si cere ceva pentru cosuri.Eu am cumparat mai multe pliculete in care se aflau un fel de servetele umede cu extract de...nu mai stiu. Si mi-a trecut.