| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Deci, eu plac un coleg si el cred ca ma place dar, miar place sa ii ofer un cadou anonim pentru ca astialalti sunt tonti si rad deci idei de cadouri? Si idei pentru cum sa ii pun pe ascuns, stiind ca el vine devreme la scoala. Funda

2 răspunsuri:
| Byuu_Byushu_1995 a răspuns:

Pai ar fi bine sa-l pui in banga lui.sau daca nu sa vorbesti cu cea mai buna prietena a ta si sa ii sai sau daca nu incearca sa iti faci curaj sa ii zici sa va intalniti dupa ore si ii daiibatting eyelashes! Funda?

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, sa afli daca si lui ii place de tine, poti sa i le pui in banca sau cel mai bine ar fi sa i le dai personal! funda?puppy dog eyes.happy