| dragutza a întrebat:

Va rog ajutati-ma! un baiat din clasa mea ma place si tot incearca sa flirteze cu mine si etc! le intreaba pe prietenele mele ce imi place cand a fost premiera state numai cu apartul de fotografita pe mine si mai nou vrea sa-mi cumpere un cadou! mie nu-mi place deloc de el, cand il vad imi vine sa arunc cu ceva in el! si inainte sa aflu ca ma place am vb cu el pe mess de vreo 5 ori! parca nici nu-mi vine sa ma duc la scoala anul viitor stiind ca el vine cu un cadou! stiu ca poate voau vi se pare dragut ceea ce face dar ganditi-ca ca nici voua nu v-ar place o persoana insistenta care sa te toate in fiecare moment al vietii tale! va rog ajutati-ma! ce sa fac? multumesc ofer funda

Răspuns Câştigător
| lala178 a răspuns:

Vorbeste cu el si explica-i ca nu te intereseaza sa ai o relatie cu el, ca vreti sa fiti doar prieteni sau deloc, si ca faptul ca iti ia cadou nu te va face sa iti schimbi parerea...Incearcawinking

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Spune-i sa nu mai fie asa de insistent ca te deranjeaza si explica-i cu calm acest lucru ca sa nu se supere. spune-i sa se puna in locul tau sa vada cum este! succes!