| zuzzuu a întrebat:

-buna va rog cititi tot.eu plac un baiat. el m-a luat cu el si m-a sarutat dupa mi-a zis sa nu maii spun si eu ca o proasta i-am spus unei prietene si ea ia batut apropoul dar nu stia ca trebuie sa fie secret. dupa nu ma mai bagat in seama si acum in ultimul timp ma cheama sa stam numai noi doi etc. dar nu ma mai sarutat totusi eu stiu ca vrea.credeti ca ma place? eu cum ar trebuisa ma comport? ce sa fac? va rog help me! fundita.

Răspuns Câştigător
| Laura1102 a răspuns:

Pei daca el chiar te place nu ar trebui sa se ascunda de nimeni si nimic si sa asume faptul ca te saruta si ca sta cu tine
Dar el probabil vrea doar sa te sarute si atat.Nu-l lasa sa se foloseasca de tine
Tea intrebat daca vrei sa fiti impreuna?
Daca nu inseamna ca sta cu tine la misto
Pentru-ca nu cred ca mai sunt baieti timizi in zilele de azi
Dar na asta depinde si ce varsta aveti amnd2

1 răspuns:
| ionutz_1767 a răspuns:

Pai incearca sa te apropii de el sa il tii de mana sau chiar mai bine incearca sa dai u prima scanteie...
Sarutal tu prima si dupa o sa vrea si el.
Incearca...
Bafta!