| zuzzuu a întrebat:

-buna va rog cititi tot.eu plac un baiat. el m-a luat cu el si m-a sarutat dupa mi-a zis sa nu maii spun si eu ca o proasta i-am spus unei prietene si ea ia batut apropoul dar nu stia ca trebuie sa fie secret. dupa nu ma mai bagat in seama si acum in ultimul timp ma cheama sa stam numai noi doi etc. dar nu ma mai sarutat totusi eu stiu ca vrea.credeti ca ma place? eu cum ar trebuisa ma comport? ce sa fac? va rog help me! fundita.

Răspuns Câştigător
| viioana a răspuns:

Sunt doua variante : varinta optimista : el te place dar e putin timorat, asa ca ar trebui sa faci tu primul pas sa il saruti. Varianta pesimista : nu vrea decat sa fiti prieteni. Hai sa alegem varianta optimista si atunci cand il vezi data viitoare il saruti si gata. Daca ti se pare ca ceva nu e in regula, cel mai bine e sa discuti deschis cu el. Sper ca iti este de ajutor.

6 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Pentru ca ai facut greseala (mai toate o faceti dar trecem peste) cand mai sunteti impreuna sa-l saruti tu prima.

| toxik a răspuns:

Cand iesi numai tu cu el, intreaba`l daca este suparat pe tine.thinking
si apropiete cu tandrete de el sarutandu`l happy

| MyFirstLove a răspuns:

Hei. Cand mai iesiti voi doi sarutal tu happy

| Dropsyyy a răspuns:

Buna zuzzu! Parerea mea e ca te place cu sigurantawinkingEu zic ca data viitoare ar trebui sa te apropii de buzele lui si el cu siguranta iti va raspunde chemarii tale:X mult succeswinking :X :*

| iiConspire a răspuns:

Cand mai iesiti stai langa el si apropiete de el iar el o sa iti raspunda sigurwinking noroc

| marinamary a răspuns:

Spune-i ca i-ai spus ei pentru ca e cea mai buna prietena a ta sh ca nu o sa se mai repete!