| zuzzuu a întrebat:

Buna va rog cititi tot.eu plac un baiat. el m-a luat cu el si m-a sarutat dupa mi-a zis sa nu maii spun si eu ca o proasta i-am spus unei prietene si ea ia batut apropoul dar nu stia ca trebuie sa fie secret. dupa nu ma mai bagat in seama si acum in ultimul timp ma cheama sa stam numai noi doi etc. dar nu ma mai sarutat totusi eu stiu ca vrea.credeti ca ma place? eu cum ar trebuisa ma comport? ce sa fac? va rog help me! fundita

Răspuns Câştigător
| Capy a răspuns:

Heii zuzzuu `:*
Si mie mi s-a intamplat asa.nu trebuia sa spun la nimeni si am spus unei prietene si de la ea s`a aflat tot.
deci thinking Nu e bine sa spuiii.
Si da sigur el te place.
:*
mai stai cu el si vezii ce faci`.

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Normal ca te place. poate ii e rusine.asa sunt baietii la inceput, mai timizi. incearca tu sa il sarutihappy smug preia tu initiativa.

| Roby_2040 a răspuns:

Daca vroia sa va ascundeti nu e de binelaughing

nu vreau sa treci prin ce am trecut eu... si d`aia iti spun. dk nu vroia sa va afisati inseamna ca ii e rusine cu tine. sau ca my are o alta relatiewinking