| Dianadaianad a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati cu o problema.Ma comport foarte urat cu parintii mei urlu la ei, le intorc vorba pe mama o fac proasta si uneori cand comenteaza nu se mai opreste comenteaza continuu si eu ma enervez foarte repede si ii zic asa la mami gen:Taci tu proasta sau taci etc...Si dupa ce fac toate astea ma simt foarte prost si mi-as fi dorit sa nu se intample problema mea mai este ca ma enervez foarte usor.si cand vb cineva cu mine imi descarc ura pe el/ea si dupa ce fac si asa imi pare rau...am 14 ani si jumatate Ce-i cu mine? Problema cu parintii mei se intampla aproape in fiecare zi.sad

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Problema cu enervii o am si eu,ma enervez repede asa ca incerc sa ignor oamenii din jurul meu si sa-i las sa vorbeasca pentru ca stiu ca dupa aceea voi regreta ce am facut! Incearca sa nu-i mai asculti sau te porti mai frumos cu ei, sa-ti ceri scuze si orice ar fi, nu-i mai jigni. Incearca sa-ti petreci mai mult timp cu ei ca sa te aproprii de ei.