| Schumpy a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu parerea voastra. Luna viitoare este majoratul prietenului meu, dar nu ma pot hotari ce cadou sa-i cumpar... Ce credeti ca s-ar potrivi? E un baiat inalt, o fire mai zvapaiata, dar totusi sentimental.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Eu îți sugerez să înrămezi o fotografie cu voi doi, și/sau să-i cumperi o brățărică pe care este gravat numele tău.
De asemenea, îi poți cumpăra și un parfum bun, ca să-și amintească de tine atunci când îl folosește.
Baftă!