| Ellen_7403 a întrebat:

Hey...Va rog ajutati-ma sunt in pana de idei...este majoratul prietenului meu in mai putin de o luna si nu am idee ce cadou i-as putea cumpara, este genu de baiat nebun
dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Ðida a răspuns:

Paaai, poti sa-i cumperi o papusa gonflabila de la vre`un sex shop laughing:-p sau sa mergi sa imprimi pe un tricou o poza cu voi doi sau cu gasca voastra... poti sa ii mai iei o peruca, un sutien si o pereche de chiloti [dar sa se asorteze laughing], niste culori si o carte de desenatlaughing... daca vrei sa-i iei ceva mai serios, poti sa ii iei un parfum, sau un tricou, etc. Bafta la gasit cadoul potrivit:-)

7 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

-haine
-bratari
-inele
-coliere
-panndantive
-petrecere surpriza
-haine
-ceas
Fundita?

| myDcg a răspuns:

Buna! Incearca si tu cadourile pentru barbati de la www.mydecogift.ro si cu siguranta prietenul tau va fi multumit.
Iti recomandam sticla de vin cu accesorii. Are succes de fiecare data!

| Kaℓi a răspuns:

Un flacon de Levomepromazin?

| Ellen_7403 explică:

Ii iau 2. ii dau supradozalaughing

| Ellen_7403 explică:

Isabella este o idee foarte buna multumesclove struck

| Isabella_7919 a răspuns:

I poti daruii o carte personalizata cu orice texte vrei tu. Poti cauta cele mai frumoase poezii si mesaje de dragoste, cele mai inspirationale texte, si sa le daruiesti pe toate intr-o carte adevarata, tiparita cu pozele tale.
Cu siguranta este ceva iesit din comun si un astfel de cadou merita sa-l faci mai ales persoanelor foarte speciale din viata ta si la ocazia cea mai potrivita, cum ar fi majoratul.