| cooola a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturistraight facestraight face Sunt cu un tip de 6 saptamani (mentionez ca am mai stat si anul trecut 4 luni ) si eu am fost plecata la bunici mei 4 zile, si acolo am sunat pe un prieten de-al lui,straight faceatunci nu mi-am dat seama ca gresesc, si ne-am certatstraight face (si cand am venit de la tara am intrat si pe hi5 lui si am gasit un mesaj trimis de el la o fata, si i-a cerut id ) si cand i-am spus cica sa il las in pace cu aia ca nici macar nu a vorbit cu ea. Oricum astazi o sa ne vedem si cica sa vorbim.straight facesi nu stiu ce sa fac, pentru ca nu vreau sa ne despartim. Recunosc ca nu sunt perfecta am mai facut greseli, si el dar nu vreau sa ma despart de el...straight face :-

Răspuns Câştigător
| mihaela-miha a răspuns:

Daca el a spus ca nu a vorbit cu alta fata atunci tu trebuie sa ai incredere in el vorbiti deschis uitate in ochi lui si spune-i ca nu vrei ca relatia voastra sa se termine aici spune-i ca vrei sa fiti in continuare impreuna si ai sa vezi ca daca vorbesti calm si il privesti in ochi te va asculta si te va placea din ce in ce mai multbig grin succes!

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, incearca sa vb frumos cu el, spune-i ca iti pare rau, recunoaste-ti greseala, ca totusi nu trebuia sa il suni pe prietenul lui...

| mariutza a răspuns:

Nu'ti fa griji...nimeni nu este perfect...

| cooola explică:

Da, dar este foarte gelos, si din cauza asta ne-am certat, pentru ca l-am sunat pe prietenul luistraight facestraight face...

| cooola explică:

Luchass, eu am cerut un sfat.nu sa iti dai cu parerea cati ani am euwinking.

| denisa_4752 a răspuns:

Buna! pai nu s a intamplat nimic asa grav! puteti sa continuati daca vrei,,, vorbeste cu el si spune i ca vreti sa fiti impreuna dar sa aveti incredere unul in altul si sa nu mai faceti greselibig grinbafta.

| rox a răspuns:

Nu prea inteleg.care-i problema? daca nu vrei sa te desparti de el, du-te sa vorbiti.si ii spui si lui ca stii ca nu esti perfecta da' ca tu ti la el si nu vrei sa va despartiti.Si la faza ca ai sunat un prieten de-al lui.nu trebuia sa se supere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, dar tu câți ani ai? Pariu pe 5 cenți că nu ai nici 15 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cu un baiat de un an... pot sa spun ca la inceput asa era si el... dadea comenturi pe hi5 la fete. vorbea pe mess alea alea... dar acum este complet schimbat.si nu mai face aceste lucruri si chiar ma iubeste...acum nu stiu cum este prietenul tau... dar ai putea sai propui sa "va potoliti" amandoi cu chestii din astea. iar daca va nega k na vorbit cu nicio fata. ai putea sal crezi sai mai dai o sansa... dar cand vei fi sigura k sta cu altele si filtreza cu ele...ati putea vorbi mult mai serios despre aacest lucru [asta daca vrei o relatie serioasa]