| zozolex_1317 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns.Am scris o poveste destul de interesanta, unde as putea sa o public? Multumesc anticipat pentru raspunsuri.Apreciez.Ma puteti gasi si pe id-ul: sava_sonia

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

Buna! Ai putea sa o postezi de un blog! Este gratuit si lumea iti va citi povestea.https://www.google.com/......rviceLogin
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Usher zozolex, Unde as putea vedea blogul tau ca sa-l citesc?

| zozolex_1317 explică:

Mersi!happy

| zozolex_1317 explică:

Primele 2 capitole le-am postat deja pe bloglove struck... daca nu aveti ce faceti puteti citi.eu zic ca meritawinking

| zozolex_1317 explică:

Http://zozolex.blogspot.com/2011/08/o-alta-poveste.html urmeaza sa scriu restul in urmatoarele zile;)