| zozolex_1317 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns.Am scris o poveste destul de interesanta, unde as putea sa o public? Multumesc anticipat pentru raspunsuri. Apreciez.

2 răspunsuri:
| zozolex_1317 explică:

Mersi mult de raspunswinking

| maria123rosu a răspuns:

Pai,ai putea sa iti creezi un blog in care sa pui creatii de-ale tale:
povesti, poezii, cantece etc. poti sa-ti personalizezi blogul cu diferite culori. iti poti crea blogul pe www.blogger.com. apesi pe butonul get starded,si completezi campurile:e-mail-ul,parola,numele de afisare,ziua de nastere,apesi pe continuare,pe urma ii dai un titlu blogului. poti alege ceva de genul,, Cufarul cu Povesti''. dupa ce alegi numele blogului, alegi adresa URL, cum ar fi http://www.cufarul.cu.povesti.blogspot.com
dupa ce ai ales adresa URL dai pe continuare si alegi un sablon pentru blog,dai continuare, iti arata ca blogul a fost creat si acolo apare o sageata,pe care scrie,,incepeti sa utilizati blogul'',apesi pe el si pui pe postare noua si incepi sa-ti scrii povestea.
DAI pe publicati postarea si daca vrei, poti sa pui pe previzualizati postarea, pentru a vedea cum arata.dai pe butonul design si iti apare acolo pe undeva Pagina de design al sabloanelor. apesi si poti incepe sa-ti personalizezi blogul.
FUNDA?!