| Gaby_3356 a întrebat:

am si eu o intrebare. Stiti ce s-a intamplat cu Elisa? { cautand-o pe Elisa } Stiu ca telenovela aceasta a mai fost si pe acasa dar nu gasesc pe youtube straight face si sunt curioasa ce s-a intamplat cu ea! Dau funda!

4 răspunsuri:
| ralluca03 a răspuns:

Elisa a fost rapita de unchiul ei Bruno. Si la sfarsit ea moare. Daca vrei episoadele le gasesti aici pe toate http://msnlatino.telemundo.com/novelas/Donde_esta_Elisa/videos/

| Debbiee a răspuns:

Heiii :] love struck
Elisa este rapita de unchiul ei Bruno happy
La sfarsit Cecilia matusa ei o impusca deoarece ea crede ca Elisa a avut o relatie cu Bruno happy big grin
Ii foarte interesant filmul love struck
Funda?:devil

| Analya a răspuns:

N-a mai fost pe acasa telenovela. din ce am citit eu pe net Elisa moare, adica e omorata de cel care a rapit-o, iar din ce am inteles eu, tot dupa net, arapit-o Cecilia si sotul ei. Intr-un final Cecilia ajunge la inchisoare, pentru ca il omoara si pe sotul ei. Oricum sunt multe secrete la mijloc, pe care n-am reusit sa le aflu. Funda?