| anonim_4396 a întrebat:

Văd din ce in ce mai multe reclame cu o anume crema ce mărește bustul. Adică după câteva aplicări intr-un timp anume, crema iti mărește sânii și îi ridica...Sa fie oare adevarat? A încercat vreo fata o crema din asta? E ciudat, pentru ca daca ar fi asa, nu s-ar mai apela la implanturi...deci sa fie doar o simpla reclama sau este adevarat?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Binenteles ca DA, reclamele se inmultesc in speranta de a gasi cat mai multe naive. Te dai cu el, iti masezi putin sanii si... SURPRIZA. Constati ca de fapt NU s-a intamplat absolut nimic in afara faptului de a fi aruncat aiurea niste bani unor sarlatani. big grin

| alina2k18 a răspuns:

Vrajeala, nu da banii pe asa ceva.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu merge nimic. Puiule. Nu conteaza marimea. Conteaza calitatea. Degeaba le ai mari sau o ai mare (pentru baieti) daca nu iti foloseste la nimic.

| Username272 a răspuns:

Exact eu că este imposibil modificare a sânilor prin creme chestia asta se face doar prin operație Nu există creme pentru așa ceva Nu cred în toate Îi ca și cum la băieți Titan Gel pentru penis e fake

| Maia55 a răspuns:

Sânii sunt formați din țesut adipos. Cum poate o crema sa te ajute?

| Patronu1 a răspuns:

Nu îți pierde vremea cu prostii de genul, normal ca nu funcționează, la fel ca și titan gel la băieți. Unde mai pui ca mulți băieți (printre care și eu) prefera fetele cu sâni mici. Și în plus ca fetele cu bidoane mari au probleme cu spatele

| M1989 a răspuns:

Este exact ca si crema pentru marirea la barbati? Fix vrajeala ieftina

| Patronu1 a răspuns (pentru M1989):

Nu contează mărimea baghetei, ci magia din ea