| JeanAdair a întrebat:

Fetelor, ati incercat Breastfast? E adevarat ca mareste sanii? Isi merita banii? Funda* daca nu, ce metode stiti

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca erau medicamente pentru asa ceva, crezi ca isi mai bagau toate fufele astea care apar pe la tv, silicoane? Nu mai crede in tot ce vezi prin reclame.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi răspund chiar dacă NU sunt fată big grin

NU vă mai luaţi după tot felul de reclame!
NU există o altă metodă de mărire a sânilor, în afară de implantul cu silicon!

Singura soluţie ( exceptând implantul cu silicon ) este să ai RĂBDARE!
Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" din partea maternă ).

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu îți mărește sânii. Dacă vrei sânii mari atunci poți face implant de silicon.

| Holy2010 a răspuns:

Singura metoda e chirurgicala. Nu-ti face iluzii ca exista pastila magica dar daca ai bani de aruncat la cos ca sa te lamuresti ca asa este...te rog.