| ஐஐ a întrebat:

Buna!

Var placea sa jucati intr-un film horror laughing? Eu da! big grin

Argumentati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde..hm.
Sa fiu eu "supravietuitorul"big grin.
Imi plac si mie filmele horror, dar horror! Nu cum se fac majoritatea filmelor de acum bazate pe sadism.Un film horror nu consta in multa cruzime fizica.happy

3 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

As juca si intr-un film horror,dar mai mult mi-ar placea sa joc intr-un film SF, drama, romance, actiune, comedie laughing).

| Okami23 a răspuns:

Mie nu imi prea place sa tip dar ar fi o experienta unica si interesanta

| Zuzazozo a răspuns:

Mie mi-ar face placere sa joc intr-un film de groaza pentru ca le ador.happy