| Adriana294 a întrebat:

Buna,vin si eu cu o intrebare.Am o problema mai veche, mai exact niste cosuri.Le am pe spate...ma mananca foarte tare.ce mi-ati recomanda? multumesc

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Incearca '' Crema de Galbenele '' star.
Usuca cosurile, dar probabil o sa-ti mai apara, pentru ca tine de organism.

| Adriana294 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Am mai folosit crema de galbenele, am mai folosit si alte creme de la farmacii naturiste.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Adriana294):

Atunci nu stiu, eu stiam de crema de galbenele ca este buna.

5 răspunsuri:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Skinoren. L-a folosit o prietena si toate cosurile au disparut, l-a folosit de mai demult si inca il foloseste. Cosurile dispar daca te ti de tratament.

| Adriana294 explică (pentru IoanaPuppy31):

Multumesc o sa incerc crema

| Adriana294 explică:

Ok