| Ruxy000 a întrebat:

Fetelor,am un SUTIEN TRANSPARENT in partea din spate (pentru rochita cu spatele gol) dar problema e ca breteaua aia nu e destul de lunga si ma stange la spate foarte tare.ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Achizitioneaza un sutien nou, sau breteluta noua.

| trixiiie a răspuns:

De ce nu mergi să cumperi breluță? Cred că se găsește, din moment ce breteluțe se găsesc separat.

| Ademira a răspuns:

Vezi ca sunt niste chestii de prelungit breteaua aia. http://www.singer.md/....../index.php
Banda prelungire sutien, asa se numeste. Vezi ca e mai jos. Trebuie sa gasesti si in magazine.