| Dazyy a întrebat:

Voi fetelor ce fel de baieti preferati pe cei mai maturi cu, care va simtiti in siguranta sau pe cei mai copilaresti?

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Prefer pe cel matur, cel ce priveste cu seriozitate viata si nu isi bate joc de sufletul si corpul sau, dar sa fie si copilaros (putin) cand este vorba de distractie.

Totusi, intr-o relatie serioasa, cu siguranta este nevoie de cate putin din fiecare. Sa zicem 80% matur, 20% copilaros :*

| Luminou a răspuns:

Cate 50% din amandoua ^^. Adica, nu e bun unul nici prea protector, dar nici prea copilaresc.tongue

| AleWhatever a răspuns:

Sincer ii prefer pe cei mai copilarosi. Dar sa stie sa fie serios cand trebuie.