| anonim_4396 a întrebat:

Voi purtati uniforma la scoala? Noi trebuie sa ne imbracam in camasa si blugi si mie nu prea-mi convine pentru ca eu ma imbrac numai cu Nike, Puma, Adidas, parintii mei au un venit de 3500-4000euro. Nu prea gasesc camasi scumpe, imi puteti da un link cu cele mai scumpe camasi? Blugi gasesc ff de calitate, dar camasi...

12 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Gasesti orice de calitate, dar trebuie sa ai si stil si un instinct.Nimic nu e mai frumos decat o camasa.Eu si in casa port camasa.

| aly a răspuns:

Crezi ca daca pe un tricou scrie nike sau adidas esti mai destept sau mai bun la indiferent ce domeniu? intrebare retorica.In primul rand uniforma trebuie purtata tocmai din aceasta cauza pentru ca copiii asa ca tine sa nu se laude cu ce haine le-a cumparat mama si tata cu sute de euro.Iti cade rangu daca iti cumperi o camasa cu 40-50 de lei? cred ca nu.

| leeya a răspuns (pentru aly):

Eu sunt fata si sunt cea mai desteapta din clasa?

| aly a răspuns:

Si ti se pare ca esti mai prejos dde ceilalti colegi ai tai daca pori o camasa cu mai putin de 50 lei?

| aly a răspuns:

Si daca esti ce mai desteapta din clasa trebuie sa te imbraci cu camasi de sute de euro fetita rolling on the floor

| leeya a răspuns (pentru aly):

Asa se imbraca toate.

| GregHouse a răspuns:

Mi-ar fi rusine sa postez asa ceva. Tie nu-ti e?
Destul ca n-ai buletin, n-ai nici creier. God, cumparati in continuare haine de firma, poate compenseaza lipsurile de la etajul II.

| William a răspuns:

Daca vrei cumpar eu o camasa din bazar si ti-o vand cu 500 de euro sau cu mai mult daca 500 de euro e prea putin pentru tine. Si daca vrei pot sa iti fac rost si de cateva inele de aur din cupru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate sa scrie orice pe ele ca tot trening e. tu si capsunarii care vin de prin Spania au ca tinuta principala treningul.

| M25M a răspuns:

Tu ai scris asta ca sa te lauzi, tu fata tubig grin, hai zi?

| leeya a răspuns (pentru M25M):

Nu vreau sa ma laud, n-am cu ce.