| maria_2139 a întrebat:

vorbesc de mult timp cu un baiat.el zice ca ma place.si eu il plac(e dragut), dar eu cred ca daca m-ar placea cu adevarat m-ar chema si el pe afara.acuma nu stiu, voi ce ziceti el ma place?

Răspuns Câştigător
| ursuletlove11 a răspuns:

Poate te place, dar ii este rusine sa iti spuna (stii cum sunt unii baieti)sau poate nu te place si de asta nu te invita, dar eu cred ca e prima varianta
Ps: Fa tu primul pas si invita-l in oras sau pe afara daca chiar vrei sa fii cu el
Bafta

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Hai sa fim putin seriosi, baiatul este politicos si nu a dorit sa te raneasca. Ce-ar putea face el cu o fetita de 13 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tongue Poate te place, dar este timid happy Mai sunt si unii asa tongue. Mda, cam acelasi lucru ca ursuletlove11 am vrut sa zic laughing Sper sa iti fie de folos laughing

| maria_2139 explică (pentru anonim_4396):

Hi hi mersi

| maria_2139 explică (pentru anonim_4396):

Cine a zis ca trebuie sa faca ceva cu mine?!?!? e de ajuns sa fie un prieten bun de incredere.credema nu vreau numic mai nult de atata