| anytimeanywhere a întrebat:

Vreau niste statusuri de prietenie falsa, de indiferente si de tradare. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

O prietenie care s.a terminat, Inseamna ca nici n.a existat de fapt.winking

mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele. Cand plangeam din despartiti si vorbe rele. Dar ce a fost s.a consumat. Chiar nu ma mai intereseaza, asta a fost. S.a intamplat.

Si n.am nevoie de prieteni falsi in jurul meu, Pur si simplu dati.va foc, sunteti un simplu decor kiss

Tu 'prietena mea adevarata', Tu 'cea care nu m.ai mintit niciodata', M.am convins si de tine printesa mea, Cata incredere in tine am putut avea oh go on.

Acum am vazut si eu cat de Fake estiwinking. Si cum joci prietenii pe degete. Cu mine te.ai jucat printeso, Da stii vb aia, roata se intoarcewinking. Si bine iti facewinking

Ti'ai lasat toti prietenii, sperand sa.ti fie bine. Acum suferi din iubire, si stii ca nimeni nu'i cu tine;-j.

Am fost candva doua. Am cunoscut cu totul si cu totul o lume noua. Insa totul s.a schimbat, Iar tu nici macar acum asta n.ai Remarcat;-j.

Acum mi-ai aratat cat esti de Falsa;-j. De azi incolo, de tine numai imi pasa.

Si spuneai ca imi esti prietena. Acum se vede cat de mult oh go on.

Nu meriti nici macar o lacrimi de-a mea. Iar daca va mai plange una dintr noi, Tu sa fii aceea Printesa meawinking

Cine e destept sa. nvete, Prietenii au multe Fete. :]

Si m`am saturat de voi toti cei care va credeti 'PRIETENI ADEVARATI'. Da` pe voi va numar pe un singur deget, pe cel MIJLOCIU kiss

Si pe mine m`ai pierdut scumpa mea;-*, Sa nu. ndraznesti vreodata sa spui ca ai fost prietena meawinking

Ai avut langa tine, o prietena care iti vroia bine si care te ajuta in toate. Imediat cum te`ai vazut cu el, ai lasat totul deoparte

Funda?

6 răspunsuri:
| Cristiana2011 a răspuns:

* Saptamanile, zile, orele trec. o prietenie s`a dus, asta`i tot ce percepwinking

* Adu`ne iar la inceput pe strada noastra batrana smug. unde am facut primii si ultimii pasi mana de mana.`.

* Chiar si prietenul tau bun acum te minte, azi e cu tine si tot el, maine te vinde! oh go on`

* Nu sta pe ganduriwinking, spune`le in fata :*, ca n`ai nevoie de prieteni care te fura in viata`.;; )

* Prietenul iti vorbeste frumos din gurawinking, trece strada si te injura happy.

Dar ochii ei nu mai vorbesc puppy dog eyes...ea ca pe`o lacrima te-a stersss smug
Unele sunt facute de mine! happy Daca mai vrei da-mi mesaj pe privat :*! Funda?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cel neprihănit arată prietenului său calea cea bună, dar calea celor răi îi duce în rătăcire.
Proverbe 12:26

Nu te împrieteni cu omul mânios şi nu te însoţi cu omul iute la mânie,
ca nu cumva să te deprinzi cu cărările lui şi să-ţi ajungă o cursă pentru suflet.
Proverbe 22:24-25
cum poate sta împreună lumina cu întunericul?
2 Corinteni 6:14

Iubiţi-vă unii pe alţii cu o dragoste frăţească. În cinste, fiecare să dea întâietate altuia.
Romani 12:10

Ce voiţi să vă facă vouă oamenii, faceţi-le şi voi la fel.
Luca 6:31

| Costea10 a răspuns:

Asa, barfiti-ma ca-mi place! oh go on
Voi radeti de mine ca sunt diferit. Eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
na...asculta si tu parazitii si afli multe statusuri marfahee hee

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute