| mirunicy a întrebat:

Buna

vreau niste statusuri faine nu conteaza genul

5 răspunsuri:
| Rubiiiii a răspuns:

~Nu cred in povesti caci inca nu mi-am gasit printul.

~Am lansat un stil recet, rece si indiferent.

~Bate-n lemn sa nu ajungi ca mine, sunt prea fericita si tie nu ti-ar sta bine.

~Nu te mai vreau in viata mea, ai avut sansa ta, de ajuns cu bla-bla-bla.

~Mesaj adaugat ulterior: Ce nu te doboara, te intareste!

~Daca ma vezi pe strada sa stii, ma simt bine-n pielea mea zi de zi.

~Fiecare cu ce poate. Spre deosebire de tine eu pot de toate.

~Acel copil ciudat, cu acel ceva special.

~Inca te uiti la poze de mult facute si realizezi ca-s doar amintiri pierdute.

~O vrei cum este ea. Esti norocos ca e a ta.

~Si poate voi iubi din nou, eu nu fur inimi, le primesc cadou.

~Ca nu vrea pe nimeni in afara de tine si ca te iubeste mai mult ca oricine.

~Imi aduc aminte ce mult ma iubea si cum la toti le spunea: "frate, nu pot trai fara ea".

~Tanara, frumoasa, fara obligatii, nu fumez, nu beau, posed un B. M. W decapotabil, o casa cu 11 camere, imi plac brunetii, nu ascult manele! Nu caut nimic doar ma laud! |prea tare|

~Fara tine noptile imi fac triste zilele traiesc cu amintirile.

~Pentru mine exista doua categorii : prima {prietenii} pe care ii iubesc mult si a doua categorie care se inmulteste pe zi ce trece {gunoaie}.

~E prea papusa chiar si fara toc si fusta.

~Daca ai nevoie sti ca sunt aici, striga-ma si vin nu-ti face griji.

~S-a trezit la realitate a spus ca vrea sa se puna pe fapte.

~Prea dulce ca sa fiu light.

~Si cand vine vorba de iubire, zi-le ca ma ai pe mine.

~Sti? Dorintele sunt pe gratis, eu nu scumpule:*.

~Oriunde ai fi, oriunde te-ai afla, vrei doar o domnisoara care seamana cu ea.

~Esti praf. Nu vrei sa te trag pe nas?

~Si orice baiat se respecta cand are langa el o bruneta.

~Lupta pentru cine te iubeste, baga-ti pla. in cine-ti greseste.

~Plang in hohote de ras, everyday, auzi bei? hei! 'te-n mortii tai.

~Ma pierd in vise, pasiune si sperante... si fac tot ce-mi trece prin cap, in afara de gloante.

Răspuns utilizator avertizat
| FunkyLicious a răspuns:

Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Cei care te judek Vor doar sa te schimbe Pt ca vad in uh ceva c ei nu o sa poate fi niciodata

Copilaroasa? Da pentru ca imi placetongue Matura? Doar cand vreaubig grin Nebuna? Tot timpul batting eyelashes Prieteni mei? Cei mai tari oameni:X Vrei sa-mi fi prieten? Demonstreaza ca meriti :] ----> Pt cine se simte ^_^

Poate am aere in cap, asta e problema mea. Nu poti sa ma suporti, asta e problema ta :] Nu ma cunosti, nu mai comenta devilAi grija de viata ta, nu de-a mea

Nu mai sunt fetita pe care o Stiai u`mai Demult Poate nici n`ai observat De la un timp am Mai crescut Aqum tzipa ca M`ai pierdut!

Sunt fitoasa si am stil, fata, spate, si profil...sunt o fetita cuminte si te fac doar din cuvinte. funda:X...

M'ai avut si m'ai pierdut.Acum ma vrei, nu se mai poate, oricare va fi ea nu va lasa amprenta mea!

Edukata de destin, simt mult si arat putin, o sa am mereu acel ceva, ce ti'l doresti si nu-l mai are altcineva:X

Stiu ca ai face orice ca sa ma ai, dar eu iti zambesc fr siti spun bye bye

Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!

Esti patetic si tu stii nu mai cred in jucarii… tu mereu crezi ca pun botu… hai ca faci pe idiotulaughing

ti'am indurat prea multe acum fa ce vrei hai, uitama si gta. fara lacrimi si regrete asta e soarta
* minte-ma ca ma iubesti, te voi minti ca îmi pasa! *

Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA love struck

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine! Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe, Nu ma intereseaza ce crezi despre mine, Inainte sa spui ceva, UIta'te la tine

Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine, dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Am prieteni ft multi, care-mi sunt dusmani tacuti! Cine e destept sa-nvete, prietenii au multe fete!

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câstigat altceva, si pentru tot ceea ce câstigi, pierzi altceva!

N-o sa uit ceea ce sunt, o sa ajung ceea ce visez, o sa iubesc ce imi place, o sa uit ceea ce ma doare, n-o sa uit ceea ce mi se greseste, o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine. Dar daca tot o faci, fa-ma sa ma simt bine!

Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta.

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data. Dar acum sunt o alta fata!

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau!

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!

As vrea sa cred vrajeala ta, Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti
Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta, Zambeste celor pe carere ai iubesti, sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusa ta! Am sa-ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

Nu team uitt, dar m-am obisnuit fara tine? cand iti va fi dor de mine, aminteste'ti un singur lucru TU M'AI LASAT SA plec

Am auzit ca lumea vorbeste km mult... nu am timp sa ascult. nu am timp de vorbe'n vant. si barfe. toate astea... nu au km sa ma afecteze. asa e. lasa'i sa comenteze. invidiaa!

Ce unii au si nu apreciaza. altii isi doresc si doar viseaza!

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapa deasupra lor.

Iubire inseman suferinta. si km toti fug de suferinta, putini stoiu sa iubesca.

Sopteshte-mi dorintze. Doreshte'ti in shoapta

Daca ma usrasti trage in mine cu arcul. dai ar grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te aflii tu.

Ma urasti dar tii la mine. ma respingi dar mori dupa mine.

spuneti ca nu ma suportatzi dar va uitatzi la mine de parca miatzi fi fani.

Pentru a devei o tipa cu atitudine, e important sa-ti placa ceea ce vezi cand te uiti in oglinda.

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala, inainte de a ma "eticheta", gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

De cate ori vad visele cum se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul, Tu esti doar personajul, Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta, vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine, nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! A promite înseamna a face. Zâmbeşte, mâine va fi mai rău!
Nu vreau fundiţă, dar te aştept pe site-ul http://lecturirecenzate.ro/ Poate o să-ţi placă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Zâmbeşte, mâine va fi mai rău!
Te aştept pe lecturirecenzate.ro O să-ţi placă!