| Alecsa01 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste statusuri faine nu conteaza ce gen! cele mai multe primesc fundita. mersii!`^^

Răspuns Câştigător
| DiiaM a răspuns:

Poate crezi ca te ignor,dar in interiorul meu as da orice sa vorbim.

Nu am crezut niciodata ca o sa tin atat de mult la cineva

Dragostea vine exact atunci cand nu esti gata pentru ea stiai?

♒ Privirea, glasul, atingerea ta, vor fi etern în inima mea...
aici le păstrez, le răsfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlu "Am fost şi vom fi"

♒ Într-o lume în care toată lumea se gândește la sine, e greu să spui cuiva „ gândește-te la mine ".

♒ Trăiește clipa, nu o irosi.
Mâine nu se știe dacă alta va veni

Pentu ca un zambet poate inlocui o mie de cuvinte!

Uneori e greu,alteori e gresit, alteori pare imposibil…dar totusi…NU RENUNTA!

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti

Cand cainele va invata sa vorbeasca, omul isi va pierde si ultimul prieten.

→ Totuşi ne place nebunia, fabricată în România

» Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul... « ❄

♥ [ nu`s ][ wave` ]niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

♥Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck

♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

Cand o fata iti spune problemele ei nu inseamna ca se plange.
Inseamna ca are incredere in tine.

Credeti ca stiti totul despre mine si ma barfiti mereu, dar nu-i asa.
Ma confundati cu persoana voastra.

De ce sa plang pentru voi?
Voi n-ati plange nici daca mor. oh go on

[Fundita?puppy dog eyes]

2 răspunsuri:
| DiiaM a răspuns:

♒ Unul dintre cele mai dureroase momente în viaţă este să-ţi vezi mama plângând!

♒ Finalurile fericite sunt doar poveşti neterminate...

→ Aş vrea să fiu motivul zâmbetului tău, nimic mai mult ^w^

Obişnuiesc să zâmbesc după o replică răutăcioasă. >winking

Timpul trece, dar nimic nu se uită!

→ Nu înceta niciodată să zâmbeşti, nici chiar atunci când eşti tristă...

pentru că nu se ştie cine se poate îndrăgosti de zâmbetul tău.

→ Adu-ţi aminte ce greu îţi este să te schimbi pe ţine însuţi.

şi vei înţelege atunci câte şanse ai când încerci să-i schimbi pe ceilalţi!

→ Dacă lumea s-ar sfârşi mâine, îmi promiţi că vei fi cu mine şi dincolo de ea?

~Okay te`ai suparat pe mine.Dar este chiar nevoie sa spui tuturor asta?!raised eyebrows

Stiu ca tu ma placi si stii ca eu te plac.Dar de ce ne este asa greu sa marturisim? De ce ne este atat de rusine? si de ce ne ascundem unul de altul?

♒ Sometimes when I say „ I'm ok", I want someone to look me in the eyes, hug me and say „ I know you're not!".

♒ Cât aş vrea să mă întorc în copilărie. să fie totul atât de uşor,când cea mai mare ameninţare era „Te spun mamei tale!";(

Toata lumea isi da cu parerea ce e dragostea. Ei bine, nimeni nu stie exact ce este happy. Dar toti stim un lucru. Ca atunci cand e, o simtim.

Mai ţii tu minte unde ne-am sărutat prima oară? Mai ţii tu minte zilele alea de vară? Mai ştii tu cum ne era impreună? Mai simţi tu oare căldura ce o simţeam când mă ţineai de mână? Nu frate, acum e mai importantă ea!

Nu astepta prea mult pentru ai spune cuiva ce simti Spune`i azi, maine poate va fi prea tarziu!

Ma gandesc la tine 24 din 24. love struck
Sunt Frunze care nu cad niciodata si sunt inimi ce nu se despart nicicand chiar daca sunt departe!

Cel mai frumos lucru:sa ai pe cineva care este mereu de partea ta si te sprijina

Unii ma acuza ca m`am schimbat cu timpul, Dar as fi ramas la fel daca ar fi fost mai simplu!

♒ Se spune că iubeşti o dată-n viaţă, o singură iubire.
Atunci cum se face că suferim la orice despărţire

Iubirea adevarata se intoarce de una singura Umilită, şchioapă si rănită, dar fericită că a revenit acasă

Au fost vise si vise…Dar realitatea era mult mai frumoasa alaturi de el!

| DiiaM a răspuns (pentru DiiaM):

Poate crezi ca te ignor,dar in interiorul meu as da orice sa vorbim.

Nu am crezut niciodata ca o sa tin atat de mult la cineva

Dragostea vine exact atunci cand nu esti gata pentru ea stiai?

♒ Privirea, glasul, atingerea ta, vor fi etern în inima mea...
aici le păstrez, le răsfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlu "Am fost şi vom fi"

♒ Într-o lume în care toată lumea se gândește la sine, e greu să spui cuiva „ gândește-te la mine ".

♒ Trăiește clipa, nu o irosi.
Mâine nu se știe dacă alta va veni

Pentu ca un zambet poate inlocui o mie de cuvinte!

Uneori e greu,alteori e gresit, alteori pare imposibil…dar totusi…NU RENUNTA!

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti

Cand cainele va invata sa vorbeasca, omul isi va pierde si ultimul prieten.

→ Totuşi ne place nebunia, fabricată în România

» Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul... « ❄

♥ [ nu`s ][ wave` ]niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

♥Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck

♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

Cand o fata iti spune problemele ei nu inseamna ca se plange.
Inseamna ca are incredere in tine.

Credeti ca stiti totul despre mine si ma barfiti mereu, dar nu-i asa.
Ma confundati cu persoana voastra.

De ce sa plang pentru voi?
Voi n-ati plange nici daca mor. oh go on

[Fundita?puppy dog eyes]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ymstatus.com/ Aici gasesti tot felul de statusuri:)! Success!