| AnutsaaAnnA a întrebat:

Bunahappy vreau sa aflu si eu rezultatele examenelor de matematica si romana in anul acesta 2011 de la clasa a8a... dati-mi si mie un site va roooglove struck dau fundita la cel mai rapid si mai bunlove struck( judetul prahova )

Răspuns Câştigător
| andrulina a răspuns:

Buna! Acestea sunt rezultatele din toate judetele. Apasa pe Prahova pentru a vedea ce te intereseaza. http://prep-adm2011.cloudapp.net/DefaultI.aspx

3 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Http://www.isj.ph.edu.ro/ ...intri aici si iti apare ierarhizarea elevilor in functie de media de admitere, facuta cu media din 5-8 + media evaluarilor nationale la romana si mate;) fundita? :o3

| Claudiw a răspuns:

Nu s-au publicat inca rezultatele online din Prahova.straight face