| anonim_4396 a întrebat:

happy Hey sunt nerabdatoare sa aflu rezultatele examenelor de mate si romana, anul 2011. Imi puteti da un site unde sa le vad? Sunt din Paunesti Vrancea. FuNdIsHa!

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Http://prep-adm2011.cloudapp.net/DefaultI.aspx

Alege-ti orasul si apoi poti cauta pe cineva anume dand click pe "cauta" si scriindu-i numele, prenumele si orasul de provenienta din casutele de acolo. Sau daca vrei apesi pe scoala ta de provenienta pentru a ii vedea pe toti cunoscutii!
Succes!

1 răspuns:
| stress a răspuns:

Aici lista completa cu elevii din paunesti vrancea: http://prep-adm2011.cloudapp.net/......laIAD.aspx